Minel Gudbrandsdal

Telefon: 61 23 65 10

Om oss

Minel Gudbrandsdal har i dag 65 ansatte, med hovedkontor på Otta, avdeling på Vinstra og Ringebu. Vi har en egen avdeling på Fåvang som jobber med salg og service av nødstrømsaggregater.

Les mer om nødstrømsaggregater her.

Minel Gudbrandsdal er en del av Minel AS som er Norges femte største elektroentreprenør. Minel består av 16 medlemsbedrifter, med over 400 ansatte, og en omsetning på 600 mill.

Vi utfører alle typer elektriske installasjoner for næring-, industri- og privatmarkedet. Vi har dyktige og erfarne ansatte som besitter solid fagkunnskap. Vi har spesialisert oss på smarthusløsninger for hus og hytte, og installerer fra helt enkle til komplette smarthusinstallasjoner.

Vårt geografiske arbeidsområde er primært Gudbrandsdalen, med kommunene Lesja, Dovre, Sel, Vågå, Lom, Nord Fron, Sør Fron, Ringebu og Øyer.

Sertifisering:

Telefon
61 23 65 10

Adresse
Ola Dahlsgate 3A
2670 Otta

Maskinveien 3
2640 Vinstra

Ole Steigsgate 11
2630 Ringebu

E-post
post.gudbrandsdal@minel.no

Avdeling Fåvang
Aggregatservice

Adresse
Smiuvegen 6
2634 Fåvang

Telefon
915 33 304

Kontakt Minel Gudbrandsdal her

Administrasjon

Susann Endrestad - Daglig leder

Susann Endrestad - Daglig leder

97604922

susann.endrestad@minel.no

Tom Enger - Økonomiansvarlig

Tom Enger - Økonomiansvarlig

91187036

tom.enger@minel.no

Ola Slåen - Avdelingsleder Otta

Ola Slåen - Avdelingsleder Otta

91397350

ola.slaen@minel.no

Ole Morten Resvoll - Avdelingsleder Vinstra

Ole Morten Resvoll - Avdelingsleder Vinstra

95204110

ole.morten.resvoll@minel.no

Egil Skrefsrud - Avdelingsleder Ringebu

Egil Skrefsrud - Avdelingsleder Ringebu

91824569

egil.skrefsrud@minel.no

Henning Tangen Hage - Avdelingsleder Tinde

Henning Tangen Hage - Avdelingsleder Tinde

99107621

henning.tangen@minel.no

Erling Lid - Installatør

Erling Lid - Installatør

91712102

erling.lid@minel.no

Kristine Steine Sund - Installatør

Kristine Steine Sund - Installatør

41442640

kristine.steine.sund@minel.no

Sondre Borgedal - Installatør

Sondre Borgedal - Installatør

47475225

sondre.borgedal@minel.no

Øyvind Teigen - Saksbehandler Aggregat

Øyvind Teigen - Saksbehandler Aggregat

91533304

oivind.teigen@minel.no

Ole Kristian Myhre - Saksbehandler

Ole Kristian Myhre - Saksbehandler

95886176

ole.kristian.myhre@minel.no

Bjørn Bratlien - Saksbehandler

Bjørn Bratlien - Saksbehandler

91113738

bjørn.bratlien@minel.no

Gro-Iren Tangen Hage - Selger

Gro-Iren Tangen Hage - Selger

99510592

gro.iren.tangen.hage@minel.no

Eva Elise Haugen - Lageransvarlig

Eva Elise Haugen - Lageransvarlig

94486790

eva.elise.haugen@minel.no

Kristin G. Sæthersmoen - Regnskap

Kristin G. Sæthersmoen - Regnskap

97075477

kristin.saethersmoen@minel.no

Wenche Holen - Regnskap

Wenche Holen - Regnskap

97764047

wenche.holen@minel.no

Ole Kristian Bratlien - Installatør

Ole Kristian Bratlien - Installatør

48152155

ole.kristian.bratlien@minel.no

Tore Sæthersmoen - Controller

Tore Sæthersmoen - Controller

90022742

tore.saethersmoen@minel.no

Nyttige lenker

Sosiale medier

Kontaktinfo

  • MINEL AS
  • Brugata 56, 2321 Hamar